an&angel ir inovatīvu un funkcionālu stikla trauku zīmols. Mēs izmantojam jaunākās metodes stikla apstrādē, lai radītu elegantus, atmosfēriskus, augstākās kvalitātes traukus. Stikls un kristāls ir mūsu pamatmateriāli un nebijušu formu radīšana – mūsu virzītājspēks. Trauki ar greznuma pieskārienu.

radīts Latvijā – iekārots visā pasaulē

an&angel produktus var sastapt dažādos dizaina veikalos 25 valstīs Eiropā, ASV, Dienvidamerikā un Āzijā. Tie ir īpaši iecienīti produkti interjera dizaineru aprindās. Mūsu produktus izvēlas luksusa viesnīcas visā pasaulē kā galda klājuma elementus vai dekoratīvus priekšmetus savos interjeros.

an&angel salonveikals Rīgā

lepojamies ar red dot dizaina balvu

2013.gadā an&angel saņēma prestižo red dot dizaina balvu. Mūsu DECO kolekcija tika īpaši slavēta par inovatīvo tehnoloģiju stikla pārklājumu izmantošanā. Eleganti, vienmēr aktuāli un unikāli stikla trauki katrai mājai.

deco kolekcija saņēmusi red dot dizaina balvu 2013.gadā

dizaina autors

Artis Nīmanis

an&angel radošo direktoru, dizaineru un stikla mākslinieku Arti Nīmani turpina valdzināt iespēja eksperimentēt ar jaunākajām tehnoloģijām, veidojot estētiski minimālistiskus, dizainiski funkcionālus un roku darba dēļ unikālus stikla priekšmetus. Vaicāts par iedvesmas avotu, Artis atceras, ka jau bērnībā viņu fascinējušas saules staru spēles kūstošā lāstekā – un šo netveramo sajūtu viņš mēģina ieburt un iedzīvināt  katrā an&angel kolekcijā.