an&angel ir Latvijā radīti ekskluzīvi dizaina trauki, kam piemīt izcila funkcionalitāte un kuri izceļas ar formas un materiāla eleganci. Trauki, vāzes un stikla objekti atspoguļo gaismu un vairo prieku, jo to radīšanā ir izmantotas īpašas metodes stikla apstrādē un stikla pārklājumu tehnikās. Stikls ir an&angel materiāls un skaistu formu radīšana ir an&angel dizaina virzītājspēks. an&angel radītie trauki priecēs šodien un pārsteigs nākamajās paaudzēs. Tie ir trauki, ko saņemt dāvanā un nodot mantojumā. an&angel radītie priekšmeti kļūs par centrālo objektu ikvienā mājoklī, rotās pusdienu vai vakariņu galdu un, pateicoties spējai atspoguļot, organiski iekļausies dažādās vidēs.

radīts Latvijā – iekārots visā pasaulē

an&angel produktus var sastapt dažādos dizaina veikalos 25 valstīs Eiropā, ASV, Dienvidamerikā un Āzijā. Tie ir īpaši iecienīti produkti interjera dizaineru aprindās. Mūsu produktus izvēlas luksusa viesnīcas visā pasaulē kā galda klājuma elementus vai dekoratīvus priekšmetus savos interjeros.

an&angel salonveikals Rīgā

lepojamies ar red dot dizaina balvu

2013.gadā an&angel saņēma prestižo red dot dizaina balvu. Mūsu DECO kolekcija tika īpaši slavēta par inovatīvo tehnoloģiju stikla pārklājumu izmantošanā. Eleganti, vienmēr aktuāli un unikāli stikla trauki katrai mājai.

deco kolekcija saņēmusi red dot dizaina balvu 2013.gadā

dizaina autors

Artis Nīmanis

an&angel radošo direktoru, dizaineru un stikla mākslinieku Arti Nīmani turpina valdzināt iespēja eksperimentēt ar jaunākajām tehnoloģijām, veidojot estētiski minimālistiskus, dizainiski funkcionālus un roku darba dēļ unikālus stikla priekšmetus. Vaicāts par iedvesmas avotu, Artis atceras, ka jau bērnībā viņu fascinējušas saules staru spēles kūstošā lāstekā – un šo netveramo sajūtu viņš mēģina ieburt un iedzīvināt  katrā an&angel kolekcijā.