Katru an&angel kolekciju priekšmetu veido 2 līdz 4 stikla kārtas, ko meistarīgi stikla pūtēji sakausē vienā veselumā. Šī īpašā tehnika ļauj gaismai vienmērīgi izplatīties stiklā, tā piešķirot an&angel radītajiem objektiem īpašu mirdzumu un izsmalcinātību. Nerimtīgie eksperimenti, lai savienotu stiklu un metālu ir vainagojušies panākumiem – inovatīvā, tehnoloģiski sarežģītā metode, ko an&angel izmanto, lai divi tik atšķirīgie materiāli saplūstu vienā veselumā, ļauj stikla virsmu pārklāt ar īpaši plānu, bet ļoti kvalitatīvu nerūsējošā tērauda vai titāna kārtu, tādējādi radot spoguļa efektu.

inovatīvs un funkcionāls dizains

an&angel ir stikla darinājumu zīmols, kurš, līdzīgi rokām veidoto objektu daudzslāņainībai, sakausē sevī formas tīrību, inovatīvas tehnoloģijas un radošas atspīdumu spēles. an&angel radītie priekšmeti kļūs par izsaukuma zīmi uz eleganti klāta vakariņu galda vai, pateicoties spējai atspoguļot apkārtējo, organiski iekļausies visdažādākajās vidēs.

Artis Nīmanis radot skices DECO kolekcjai

godalgots koncepts

an&angel izsmalcināto dizainu augstu vērtē mājokļu un publisko telpu iekārtotāji visā pasaulē. Zīmola kolekcija DECO ir saņēmusi RED DOT un Vācijas dizaina gada balvas, kur tā tika īpaši slavēta par jauno tehnoloģiju stikla pārklājumu metodēs.

tuvplāns stikla pūšanas procesam

atšķirīgs un unikāls

Mūsu tehnoloģija paredz materiāla apstrādi spēcīga vakuuma vidē, kur metālu pārvērš sīku daļiņu miglā, kura gravitācijas ietekmē nosēžas uz pārklājamās virsmas. Visbeidzot, metālu stiklam piekausē ar plazmas staru palīdzību. Nerūsējošais tērauds un titāns ir draudzīgs pārtikai un neoksidējas.

tuvplāns an&angel stikla pulēšana

dizaina autors

Artis Nīmanis

an&angel radošo direktoru, dizaineru un stikla mākslinieku Arti Nīmani turpina valdzināt iespēja eksperimentēt ar jaunākajām tehnoloģijām, veidojot estētiski minimālistiskus, dizainiski funkcionālus un roku darba dēļ unikālus stikla priekšmetus. Vaicāts par iedvesmas avotu, Artis atceras, ka jau bērnībā viņu fascinējušas saules staru spēles kūstošā lāstekā – un šo netveramo sajūtu viņš mēģina ieburt un iedzīvināt  katrā an&angel kolekcijā.